Kurýr(ka) - rozvoz zásilek dodávkou (sk. B) - depo PPL Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Řidičský průkaz skupiny „B“ + praxi v řízení motorového vozidla.

* Profesionální a slušné vystupování.

* Dobrá orientace v terénu / v provozu.

* Fyzická zdatnost – pro manipulace se zásilkami do 50kg.

Nabízíme

* Svůj program na trase si řídíte sami – žádný šéf nad Vámi nestojí.

* Práce je pestrá – řízení auta se střídá s komunikací se zákazníky a prací na Depu.

* Nabízíme dlouhodobou spolupráci.

* Nabízíme spolupráci pod hlavičkou našich smluvních přepravců.

Náplň práce

* Naložení zásilek na domovském depu

* Skenování zásilek k doručení/svozu.

* Doručování zásilek / svoz zásilek ve svěřeném regionu.

* Komunikace se zákazníky a s dispečinkem depa.

* Přebírání plateb za zásilky na dobírku od zákazníků.

* Zodpovědnost za svěřené finanční prostředky.

* Vykládka svezených zásilek na domovském depu po skončení směny.

PPL CZ s.r.o.

251 01 Říčany - Jažlovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Slaný