Obchodní asistent/referent Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho dobrého klienta, rodinnou německou firmu s dlouholetým působením v oboru vnitrostátní i mezinárodní přepravy a logistiky, hledáme nového kolegu, který se bude podílet na dalšímu rozvoji a posilování značky společnosti na českém trhu, kterého bude tato práce zajímat, bavit a rád uvidí výsledky své práce a to na pozici Obchodní/-ho asistentky/-ta do Obchodního oddělení se sídlem v Praze 9.

Co bude náplní Vaší práce:

- pochopení produktu a specifik spediční a logistické společnosti
- podpora obchodníků - domlouvání schůzek (obchodníci sami dávají typy na vhodné potencionální zákazníky, tak také samostatné vyhledávání, vytypování nových zákazníků z dostupných zdrojů)
- tvorba cenových nabídek, kalkulací a tender management

Co budete na této pozici potřebovat:

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- obchodní dovednosti a obchodního ducha, tah na branku, zacílení na výsledky
- výborné komunikační schopnosti a radost z komunikace
- spolehlivost, samostatnost
- znalost práce s PC a obzvláště znalost práce s Excelem nutná

Nabízíme Vám:

- zázemí perspektivní mezinárodní přepravní a logistické firmy
- zajímavé finanční ohodnocení
- do jisté míry flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního i kariérního růstu
- stravenky, PC, mobil, 5 týdnů dovolené
- kolektiv fajn lidí a dobrého šéfa

Brněnská personalistika, spol. s r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Iva Homolová