Kontrolor/ka kvality 120,- - 155,- Kč/hod. +příplatky Jičín

Plat: 21000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Aktualizováno před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dobrý zrak na blízko (brýle nevadí).
Manuální zručnost.
Pečlivost, odpovědný přístup k práci.
Řidičský průkaz.
Práci ve třísměnném režimu.
Zkušenosti z kontroly kvality výhodou.

Nabízíme

- Mzda dle zaučení 120,- až 155,-Kč.
- Proplácené přestávky.
- Příplatky za noc, SO+NE, Sv.
- Odměnu za dlouhodobou kvalitu.
- Odměna za doporučení nového pracovníka.
- Motivační program pro klíčové zaměstnance.
- Možnost kariérního růstu pro schopné a ambiciózní kolegy.
- Firemní pracovní oděv.
- Práci v profesionálním týmu.
- Vedení férovým šéfem.
- Zázemí ryze české tradiční firmy.

Přijďte k nám. Na osobní schůzce se dozvíte další podrobnosti.

Náplň práce

Jičínská pobočka firmy FLEXIMA hledá nové kolegyně a kolegy do sehraného týmu na různorodé projekty v oblasti Mladoboleslavska v automobilových provozech. Doprava zajištěna služebním vozidlem, čas cesty placený. Zaučíme každého nováčka, adaptaci přizpůsobíme Vašim zkušenostem. Vítáme i absolventy.

Líbí se Vám osobní přístup malých zaměstnavatelů?

Dáváte přednost různorodosti a změně před nudnou jednotvárností práce ve výrobě?

Chcete být ohodnoceni za dobrou práci a spolehlivost?

Vizuální kontrola dílců podle předepsaných kritérií, dále třídění, manipulace a balení. Písemné zpracování výsledků práce. Práce ve stoje i vsedě, dílce jsou zpravidla do 5 kg.

Práce probíhá pod vedením zkušeného kolegy (máte možnost se na cokoli zeptat, vyřešit případné nejasnosti přímo na místě).

FLEXIMA s.r.o. - pobočka

Ústí nad Orlicí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Borůvka   731155976