Konzultant pro zdravý životní styl Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- věk nad 18 let
- min. SŠ vzdělání
- zájem o obor zdravý životní styl
- komunikativní schopnosti a příjemné vystupování
- hlavní je motivace a nadšení, vše ostatní Vás naučíme

Nabízíme

Pobočka centra zdravého životního stylu v Brně aktuálně hledá nové kolegy do týmu.
Naše centrum vyhledávájí klienti za účelem zdravého hubnutí, tvarování postavy, úpravy jídelníčků.
Aktuálně bychom rádi našli nové kolegy na pozici Wellness coach.
Můžeme nabídnout:
- práci v lukrativním a vyhledávaném oboru
- možnost práce z domova
- možnost kariérního postupu

Nabízíme Vám práci z domu, dodatečný příjem. Můžete pomoci svému okolí a navíc si vybudovat své vlastní podnikání.
V případě zájmu se nám neváhejte ozvat, rádi se s Vámi uvidíme :)

Náplň práce

Vedení klientů v programu, podpora a zákaznický servis, tvorba analýz s klienty.
Nepožadujeme žádné předchozí zkušenosti, komplexně Vás zaškolíme, vše potřebné naučíme a se vším Vám pomůžeme. Důležité je nadšení pro práci a ochota učit se nové věci a rozvíjet se. Společně se zájmem o zdravý životní styl nebo sport.

FALCATA Group s.r.o.

79601 Prostějov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Dohnalová