Obchodní referent ve stavebnictví s NJ Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ /VŠ stavebního zaměření
umět číst výkresovou dokumentaci
technické myšlení
aktivní a plynulá znalost NJ je podmínkou (min. B2)
zkušenost s kalkulacemi, projekcí, nebo přípravou stavebních zakázek je výhodou
uživatelské PC dovednosti (Ms Office, E-mail...)

Nabízíme

práce v přátelském a neformálním pracovním prostředí úspěšné stavební společnosti
příspěvek na stravování - vlastní kantýna
částečný NEBO plný pracovní úvazek - dle dohody
pracoviště Praha 10
nástup ihned nebo dohodou

Náplň práce

Cílem pozice je péče o zakázky v oblasti stavební výroby a klienty v německy mluvících zemích

komunikace se zákazníky (i v němčině)
obchodní činnost a technická podpora zákazníků
příprava stavební výroby a kalkulací
dohled nad stavem dodávek - výkresová/technická dokumentace
spolupráce s odd. montáže na přípravě podkladů pro fakturaci

E.H.R spol. s r.o.

130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
sekretariát   Skype : ehroffice