Technický referent kvality (m/ž) Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- znalost AJ nebo NJ (podmínkou)
- základní znalost systému řízení jakosti
- znalost základních nástrojů kvality (8D report, Ishikawa diagram, Pareto analýza atp.) a základů měření dílů
- znalost v oblasti zpracování kovů a výroby produktů z pryže a skla (výhodou)
- základní znalost možností laboratoře materiálové techniky (výhodou)

Nabízíme

- dovolená 25 dní
- stravenky a jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Náplň práce

- kontrola kvality dodávek komponentů
- řešení reklamací z výroby a odstranění příčin
- denní komunikace s dodavateli
- zpracování a vystavení reklamací na dodavatele
- eskalace problémových dodavatelů
- sledování účinnosti nápravných opatření v programu kritických dodavatelů

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Zitová   +420734201083