Obchodní manažer pro stavební materiály, nadstandardní plat Brno

Plat: 45000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pozice "Obchodní manažer" Vám nabízí samostatnou práci v zavedené, čtvrtstoletím na trhu prověřené výrobní společnosti. Mimo skutečně nadstandardního platu a později jasně nastavených provizí je k dispozici mnoho benefitů jako například služební automobil i k soukromým účelům, stravenky nebo home office.

Požadujeme:
- Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním
- Reprezentativní vystupováním a dodržování business look
- Řidičský průkaz sk. B.
- Prokazatelné zkušenosti s přímým obchodem technických produktů podmínkou
- Samozřejmostí je zodpovědnost, proklientský přístup, ochota cestovat, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Nabízíme:
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Vyváženou odpovědnost s pravomocemi
- Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Dlouhodobou spolupráci a fér přístup
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst
- Notebook
- Mobilní telefon
- Home office

Náplň práce

Náplň práce:

- Komplexní B2B i B2C business
- Komunikace se zákazníky telefonicky, ale především osobně
- Akvizice nových obchodních příležitostí, ale také převzetí portfolia stávajících zákazníků
- Prezentace služeb a produktů u zákazníka

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Čechová   +420 603 226 143