Senior Operations Manager s výbornou němčinou Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budete mít na starosti?
   •  Chod celé haly od personálního oddělení po technologické
   •  Vedení manažerů a celé haly o velikosti 60 000 m²/ 1000+ zaměstnanců
   •  Odpovědnost za analýzy a dodržování budgetu
   •  Zodpovědnost za několika milionový (EUR) roční obrat
   •  Dohled nad rozpočtováním, plánováním a auditem
   •  Podílení se na vývoji nových technologií a zlepšování procesů společnosti
   •  Pravidelný reporting generálnímu řediteli
   •  Implementaci funkčních procesů a postupů v celé organizaci
   •  Budování vztahů a partnerství s VIP klientem
   •  Nastavování strategie, zlepšování výkonnosti, zodpovědnost za ‎P&L a udržování harmonie ve společnosti

Co od Vás očekáváme?
   •  Min. 5 let praxe na pozici Operations Managera v oblasti e-commerce
   •  Zkušenost s vedením lidí 1000+
   •  Business němčinu, minimálně na úrovni C1
   •  Porozumění obecným financím a rozpočtování, včetně zisku a ztráty, rozvahy a řízení peněžních toků
   •  Silné manažerské dovednosti a vyjednávací schopnost
   •  Schopnost řešit krizové situace a práci pod tlakem
   •  Znalost technologie Pick by Vision - výhodou

Co Vám za to nabídneme?
   •  Možnost realizace svých inovativních návrhů
   •  Služební automobil i pro soukromé účely
   •  Příležitost rychle dosáhnout změny v dynamickém prostředí a stále rodinné firmě
   •  Práci ve stabilním a přátelském prostředí
   •  Zlepšení jazykových dovedností formou kurzů
   •  Atraktivní finanční hodnocení + bonusy a širokou škálu benefitů!
   •  5 týdnů dovolené
   •  Stabilní pracovní dobu PO-PÁ (8-17)
   •  Firemní teambuildingové akce – letní grilovačky, firemní výlety a oslavy narozenin
   •  Chcete se sami posunout v rámci odborného vzdělávání a my nenabízíme vše? Řekněte si, jaké školení Vás zaujalo a my to zařídíme!

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Červenková   776 418 286