Specialista BOZP a PO Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
* OZO BOZP dle zák. 309/2006 sb.
* OZO BOZP PO (TPO) dle zák. 133/1985 sb.
* Praxe v BOZP a PO ve výrobní společnosti
* ŘP sk. B
* AJ výhodou
* Uživatelskou znalost MS Office
* Praxe v oblasti ochrany životního prostředí výhodou
* Orientaci na zákazníka, samostatnost, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Možnost samostatně plánovat svoji práci
* Home Office
* Služební automobil, notebook, mobil

Náplň práce

Pro významnou českou společnost působící v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany hledáme kandidáta pro region Praha.
* Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu
* Implementace směrnic BOZP a PO
* Kontrola pracovišť, zpracování dokumentace
* Práce na projektech BOZP a PO
* Podíl na rozvoji odborného know-how v oblasti BOZP a PO
* Komunikace se zákazníky
* Plánovaní termínů, organizace přidělených projektů
* Vyhodnocení provedených kontrol, tvorba dokumentace, protokolů, zpráv
* Práce v interním systému

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Kubová