Pracovník nákupu Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technické vzdělání, případně odpovídající praxe s technickým/strategickým nákupem
Prokazatelné zkušenosti v nákupu ve výrobní společnosti
Ideálně orientace v technické dokumentaci
Komunikativní znalost anglického jazyka, němčina výhodou
Pokročilá znalost MS Office
Aktivní řidič.

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Možnost kariérního rozvoje
Zázemí velké stabilní mezinárodní společnosti
Jazykové kurzy
Flexibilní pracovní doba
Příspěvky na pojištění
Stravování ve firemní kantýně
Sickdays
Flexipassy / multisport karta
Lístky na sportovní a společenské akce...

Náplň práce

Zastřešování strategického nákupu pro určenou komoditu pro několik oddělení společnosti
Zlepšování stávajících procesů
Zodpovědnost za proces nákupu materiálu a služeb
Účast na klíčových projektech společnosti
Jednání s tuzemskými a zahraničními dodavateli
Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti – výroba, projektový management, kvalita, tech. úsek.

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Pavlík   777 356 241