Kontrolor kvality - až 145 Kč/hod. Volduchy

Plat: 130 - 145 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Volduchy, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost
* zkušenosti z oblasti kvality
* řidičský průkaz sk. B a vlastní auto výhodou

Nabízíme

* mzdu až 145 Kč/hod. (fixní část 130 Kč/hod.)
* příplatky dle zákoníku práce
* práci na dohodu o pracovní činnosti s možností přechodu na hlavní pracovní poměr
* práci v čtyřsměnném provozu
* proplácení cestovních náhrad

Náplň práce

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta , společnost zaměřenou na kvalitu výrobků, aktuálně hledáme šikovné a zkušené pracovníky na pozici kontrolora. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nástup IHNED!

Náplň práce:
* manipulace s výrobky
* vizuální výstupní kontrola kvality

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Anastasiya Khymynets