Referent logistiky - export Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti z logistiky a znalosti logistického dodavatelského řetězce
MS Office (Excel, Access, Word, Outlook)
Vynikající organizační schopnosti
Držení certifikátů jako IATA, Air cargo certifikát
Znalost češtiny podmínkou, angličtina na dobré úrovni v mluvené i psané podobě

Nabízíme

Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
Možnost podílet se na vytvoření nového týmu a struktury
Možnost využít angličtinu
Motivující systém odměňování
Otevřené a přátelské prostředí

Náplň práce

Organizaci zásilek mimo EU
Udržování každodenního kontaktu s mezinárodními přepravními společnostmi, sklady a mezinárodními společnostmi
Správu procesů, které exportních zásilek týkají
Spolupráci s různými interními i externími týmy

ISG Personalmanagement s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Hlaváčová