Operátor ve výrobě s ubytováním - až 120,- čistého za hodinu Mělník

Plat: 19000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mělník, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti strojírenství působící v Havlíčkově Brodě, zabývající se výrobou podvozkových a výfukových částí hledá do svého kolektivu OPERÁTORY VÝROBY.

Počet obsazovaných pozic je limitovaný, proto neváhejte ihned kontaktovat! Nábory se uskutečňují ihned!

Požadujeme:
Výpis ze zdravotní dokumentace
Základní vzdělání
Zodpovědný přístup k práci
Ochota manuálně pracovat

Nabízíme

Práce na HPP
Mzda 115,– až 120,– Kč/hod
Ubytování zdarma
Možnost zálohy již po 1. odpracovaném týdnu!

Náplň práce

Jednoduchá manuální práce na svařovně či lisovně
Obsluha výrobních strojů
Práce na výrobních linkách
Směnný provoz (dle přiřazení do provozu)

DELTA & PERSONAL s.r.o.

113
Jihlava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Veselka   +420733604714