Sales manager - laboratorní diagnostika (řízení týmu) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí laboratorního vybavení, přístrojů z oblasti NGS hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí divize - NGS (sales tým pro ČR).
* Vysokoškolské vzdělání v oblasti Life Science (PŘF fakulta, molekulární biologie, genetika, biologie, biochemie atd.)
* praktické obchodní zkušenosti v terénu v oblasti prodeje Life science produktů-NUTNOSTÍ (ideálně znalost oblasti NGS, není podmínkou)
* Zkušenosti s metodami Life Science podmínkou
* Proaktivní přístup orientovaný na zákazníka a prodejní výsledek
* Znalost práce s počítačem (podmínkou MS Office)
* Dobrá znalost anglického jazyka pro písemnou i slovní komunikaci
* Řidičské oprávnění typu B podmínkou
* zkušenosti s vedením lidí VÝHODOU
* znalost molekulární diagnostiky a NGS VÝHODOU
* organizační a analytické schopnosti

- ideálně bydliště Praha

Nabízíme

* Odpovídající platové podmínky
* Roční výkonová odměna při splnění prodejních cílů (bonusový plán)
* Firemní vozidlo, mobilní telefon, notebook
* Možnost účasti na firemním vzdělávání
* Možnost dalšího kariérního růstu

Náplň práce

* Vedení divize NGS
* Vedení v současnosti tříčlenného týmu
* Starost region CZ (komunikace s SK, HU)
* Péče o stávající zákazníky
* Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
* Technická podpora služeb pro zákazníka
* Vedení obchodních jednání, zodpovědnost za dosažení stanovených obchodních cílů
* Propagace produktů klíčových dodavatelů a jejich umisťování na trhu
* Monitorování situace na trhu a naší konkurence
* Reporting ve stanoveném obsahu a termínech

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek