Kuchař/ka-vařič/ka Kunovice

Lokalita pracoviště: Kunovice, Zlínský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ochotu pracovat v 3 směnném provozu
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost

Nabízíme

Mimo mzdy odpovídající vašemu zařazení máme širokou škálu benefitů:
- zázemí silné potravinářské společnosti
- 5 dní dovolené navíc
- cafeterii - příspěvek na zdraví/sport/relaxaci
- závodní stravování
- naturálie
- zvýhodněné mobilní tarify
- hrazené očkování proti chřipce, bonusy za pracovní jubilea, shell karta, podniková chata apod.

Náplň práce

Vyrábíme chlazená hotová jídla, tedy vás čeká vše co souvisí s vařením. Například:
- příprava a opracování masa na kuchyňskou úpravu
- vaření omáček a příloh dle pracovních postupů
- úklid a sanitace výrobních prostor a zařízení
- a podobně...

VITANA, a.s.

Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Hrubanová