Operátor 3D měřícího stroje (m/ž) Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOÚ/SŠ vzdělání, obor strojírenství
- základní znalost práce s 3D CAD strojírenskými programy (PolyWorks, CATIA)
- znalost konstrukce kontrolních přípravků a forem výhodou
- základní znalost AJ (technické pojmy)
- mechanická zručnost, pečlivost, fyzická zdatnost (manipulace s těžkými předměty)

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- možnost osobního rozvoje
- práce s novými technologiemi v oblasti CNC
- vzdělávací jazykové kurzy
- příspěvek na důchodové připojištění atd.

Náplň práce

- obsluha 3D měřícího stroje
- práce na strojích Zeiss (souřadnicový systém) a Leica (optický systém)
- čtení výkresů, práce s programy PolyWorks, CATIA
- čtení technické dokumentace

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová