Pracovník ve výrobě Okříšky

Plat: 20300 - 27300 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Okříšky, Vysočina
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

* měsíční mzda v třísměnném provozu 20 300 - 21 300 Kč

* měsíční mzda v nepřetržitém provozu 27 300 Kč

* osobní příplatek podle individuálního hodnocení

* 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)

* příspěvek na penzijní připojištění

* věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let

* 5 týdnů dovolené

* příplatky za práci o víkendu, práci přesčas

* dotované závodní stravování (oběd 25 Kč), firemní kantýna

* pracovní smlouva na dobu neurčitou

* dotovaná autobusová doprava do zaměstnání

* další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)

* poskytnutí pracovních oděvů

Náplň práce

* drobné kompetace (montáže) výrobků

* jednoduchá obsluha výrobního stroje

* kontrola, balení

* práce v třísměnném (PO-PÁ) nebo nepřetržitém provozu (12ctky)

* nástup je na vzájemné dohodě

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

675 21 Okříšky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Skýpalová   770181818