Řidič sk. C, E - pouze ranní směny, stabilní práce Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ŘP sk. C, E
- platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
- měl byste se dobře orientovat v silničním provozu a měl byste mít už něco najeto
- mělo by na Vás být spolehnutí

V případě, že budete mít platné oprávnění ADR bude to jen výhoda.

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc a další zajímavé benefity
- možnost prodloužení smlouvy na neurčito
- naší prioritou mimojiné jsou: bezpečnost našich zaměstnanců, dlouhodobé úvazky, přímé a férové jednání, vztah k životnímu prostředí
- nástup Vám umožníme ihned, pokud to bude možné z Vaší strany

Náplň práce

- budete svážet odpad
- budete řídit různé typy nákladních aut (kuka vůz, malý hák, velký hák, skříňové auto a další)
- budete se starat o svěřené vozidlo

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová