Platform Developer v herní společnosti Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na co se u nás můžeš těšit?
   •  Integraci sociálních sítí a reklamních systémů do mobilních aplikací
   •  Spolupráci na zajímavých projektech, které tě mohou posunout
   •  Práci s nativními programovacími jazyky pro platformy iOS a Android
   •  Spolupráci přímo s vývojem a jejími odborníky
   •  Práci s analytickými systémy a třetími stranami

Co u tebe oceníme?
   •  Znalost programovacích jazyků C/C++, Java, C# a Objective C
   •  Praxi na obdobné pozici
   •  Dívat na problematiku z pohledu softwarového architekta s duší business mana
   •  Aktivní přístup a otevřenost
   •  Angličtinu na pokročilé úrovni
   •  Kreativní myšlení

Co pro Tebe může být výhodou?
   •  VŠ se zaměřením na softwarovou architekturu
   •  Zkušenost z herní branže
   •  Znalost Unity enginu

Co ti za to nabídneme?
   •  Možnost bavit miliony hráčů po celém světě
   •  Příležitost osobního a profesního rozvoje formou workshopů, doplněním certifikace, atd…
   •  Kreativní pátky, kde má každý prostor proto, co ho baví!
   •  5 týdnů dovolené + 5 sick days
   •  Možnost práce z domova
   •  Nezávislost a příjemné prostřední v prostorách moderních kanceláří
   •  Denní přísun čerstvého ovoce
   •  Spousty dalších atraktivních bonusů

Pokud Tě tento inzerát zaujal a líbí se ti česká herní tvorba a chceš dělat to co Tě baví, tak nepromarni svou příležitost a zašli nám svůj životopis!

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Červenková   776 418 286