Práce ve slévárně pro muže i ženy Hlubočky

Plat: 120 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hlubočky, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zodpovědnost
smysl pro pořádek
důslednost

Nabízíme

- 120Kč/hod.
- příspěvek na stravovaní
- 2směnný až 3směnný provoz
- možnost záloh

Náplň práce

1) Jádrařka - jednoduchá manuální práce na poloautomatických strojích

2) Brusič/opravář - práce na stojanových bruskách i s ručními vzduchovými bruskami (pro muže nebo manuálně zručné ženy)

3) Provozní elektromechanik - opravy elektrického a elektronického zařízení,strojů (vyhláška č.50/1978Sb. §5-8 výhodou)

4) Slévárenský dělník na pozici vyprazdňování (rošt) - práce u pásu s hotovými odlitky, vyprazdňují se formy, pro manuálně zručné muže

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8
Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Planičková