Operátor automatické výrobní linky Trmice

Lokalita pracoviště: Trmice, Ústecký
Vloženo před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor automatické výrobní linky.

Požadavky:

* Jste-li vyučen(a) v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik apod.) zaučíme Vás i pokud jste čerstvý absolvent. Máte-li jiné vzdělání a praxi na CNC strojích aspoň dva roky ve výrobní společnosti, neváhejte rovněž poslat Váš životopis.

Nabízíme

* Zajímavá a perspektivní práce v zahraniční společnosti

* Odpovídající finanční ohodnocení

* Jazykové a odborné vzdělávání

* Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma)

Náplň práce

* Budete pracovat na automatické výrobní lince dle výrobního postupu

* Kontrolovat materiálové a nástrojové vybavení

* Hlásit neshody a spolupracovat při jejich odstranění

CRI ameba.eu, s.r.o.

Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171