Finanční analytik/analytička Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Minimálně SŠ vzdělání (ideálně ekonomického zaměření)
* 3 roky praxe na obdobné pozici
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Logické uvažování, schopnost myslet analyticky a systematicky
* Výborná znalost práce na PC - MS Office (excel), SAP
* Schopnost efektivně komunikovat, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

* Motivační platové ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Závodní stravování
* Firemní společenské akce
* Přátelský kolektiv a další výhody
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Co bude hlavní náplní Vaší práce?
* Sledování a analýzy změn cen, jak na straně nákupu, tak na straně prodeje
* Denní analýza a vyhodnocování dat
* Identifikace nepotvrzených odchylek a nesrovnalosti (např. cenové odchylky) a ty aktivně řešit
* Spolupráce s logistickým a účetním oddělením, popř. dalšími odděleními napříč společností
* Systematická a pravidelná urgence zákazníka ohledně nesrovnalostí na jeho straně
* Vytváření reportů, zodpovědnost za kompletní controlling svěřené oblasti
* Spolupráce s ostatními kolegy oddělení na měsíční závěrce, při SOX kontrolách a auditech

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová