Operátor / Operátorka skladu (náborový příspěvek 15 000 Kč) Pardubice

Plat: 22000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

dobrý zdravotní stav
přesnost, pečlivost, zodpovědnost
ochota pracovat ve směnném provozu

Výhodou bude, pokud budete mít:

praxi ze skladu ve výrobní společnosti
oprávnění pro vysokozdvižné vozíky

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci férovou odměnu

· nástupní mzda 22 000 – 25 000 Kč/měsíc podle zkušeností

· náborový příspěvek 15 000 Kč (5 000 Kč po zkušební době 3 měsíce)

· příspěvek na dopravu 600 Kč (nebo víc podle vzdálenosti vašeho bydliště)

· měsíční prémie

· obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně, nabídka z 6 jídel na oběd, teplé večeře, možnost zakoupení občerstvení zaměstnaneckou kartou

Chcete si vydělat víc?

· bonus za každou extra směnu ve výši 500 Kč

· v případě práce v sobotu a v neděli vyšší příplatky než je stanoveno zákonem

· kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku a jeřábu

· po úspěšném absolvování certifikací další navýšení mzdy

· po certifikaci možnost práce ve 12h směnách s příplatky za víkend

Po prvním odpracovaném roce pak:

· příspěvek na vaše penzijní připojištění (pokud nemáte, pomůžeme sjednat)

· 5 týdnů dovolené

· zlevněné volání i data pro váš mobil

Chcete ještě víc?

Využijte možnosti se naučit další odborné činnosti na pracovišti, které využívá nejnovější technologie. Rádi vás vším provedeme.

· kurz pro obsluhu skeneru a skladových terminálů

· odměna za zlepšovací návrh, tzv. kaizen

· odměna za nalezení defektu či závady, tzv. Golden Eye

· věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

· s vaší odborností poroste i vás plat, každý měsíc pak můžete čekat na výplatní pásku s radostí :-)

· odměna 6 000Kč za každého nového zaměstnance na základě vašeho doporučení

VÝHODY PRÁCE V KYB

· pracovní podmínky a prostředí podle standardů velké mezinárodní společnosti

· svoje oblečení si neumažete! Dostanete k dispozici firemní oblečení i s kvalitní obuví. Špinavé pracovní oblečení vypereme a čisté dostanete zpět do skříňky

· mzda vyplácena pravidelně na vás účet

· autobusy jezdí přesně na směnu a staví přímo před závodem

· přijedete autem - parkování přímo před firmou

· přijedete na kole – parkoviště pro kola v uzavřeném areálu společnosti

· přestávky na odpočinek v průběhu směny

Náplň práce

Co vás čeká

Budete pracovat ve skladu materiálu, připravovat díly pro výrobu a zaskladňovat materiál.

Není to nic složitého, práce je vhodná i pro operátory bez předchozí praxe. V rámci systému vstupního školení vás vše potřebné naučíme.

Práce v 2 směnném provozu, víkend je volný.

KYB Manufacturing Czech s.r.o.

530 06 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Luboš Svoboda   730184422