Manipulant ve skladu od 28.400,- + 20.000,-odměna + ubytování Nový Jičín

Plat: 28400 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VZV průkaz ( může být i propadlý)
- Ochota pracovat na směny
- Manuální zručnost
- Samostatnost
- Pečlivost
- Praxe ve výrobě výhodou
- Nutná praxe na VZV

Nabízíme

- 15.000Kč Náborový příspěvek
- Náborový příspěvek 5.000Kč vyplacen při splnění pracovního fondu
- Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění
- Mzda od 28.400,-Kč /měsíc
- Základní hodinová mzda je 127,-Kč + příplatky za směnnost a přesčasy
- Výkonnostní a docházkový bonus
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Příspěvek na stravování, závodní stravování v jídelně
- 25 dní dovolené
- Zaučení a pravidelná školení
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl hledáme pracovníky na pozici Manipulant ve skladu s nástupem ihned.

Náplň práce :
- Práce s moderními technologiemi, v čistém prostředí
- Práce na lince vyrábějící světlomety do automobilů, rozvod materiálů po halách a pracovištích
- Manuální práce - šroubování, kompletace výrobků, práce s vrtačkou..aj

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299