Montáž ve výrobě / i bez praxe / ranní směny + ubytování zdarma Turnov

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta přijmeme montážní pracovníky sprchových kabin. Jedná se o různorodou manuální práci, žádná pásová výroba.

- fyzickou zdatnost (manipuluje se s těžšími skly)
- manuální zručnost

Nabízíme

- dlouhodobá a stabilní práce na hlavní pracovní poměr
- plat 30 000 Kč
- nástupní bonus 5 000 Kč
- nadprůměrný víkendový příplatek 75 %
- možnost přesčasů
- stravenky
- RANNÍ SMĚNY
- ubytování ZDARMA
- týdenní ZÁLOHY

Náplň práce

- balení a montáž sprchových kabin, lepení
- kompletace a příprava dle platné dokumentace

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Natálie Frýdová   +420 771 136 661