Vedoucí výroby - pouze ranní směna Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Min. středoškolské vzdělání
* Praxe ve výrobní společnosti na téže pozici (vedoucí výroby)
* Zkušenosti s plánováním a řízením výroby
* Znalost BOZP
* Dobré počítačové znalosti (MS Office)
* Komunikativní znalost německého jazyka

Nabízíme

* Zázemí stabilní firmy
* Přátelský kolektiv
* Dobré finanční ohodnocení
* Práci pouze na ranní směnu
* a další benefity
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Máte aktivní němčinu a zkušenosti s plánováním a řízením výroby? Staňte se součástí významné společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Vedoucí výroby.
Co bude náplní Vaší práce?
* Řízení výrobního úseku
* Vedení kolektivu zaměstnanců
* Zajištění výroby v požadovaném množství, kvalitě a termínu
* Odpovědnost za dodržování vhodného pracovního prostředí

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Anastasiya Khymynets