Programátor C# / xamarin - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy
* Požadujeme znalosti NET C#, MS SQL Server, HTML, XML, principy SOA a webových služeb. Znalost XAMARIN nebo psaní Java skriptů, práce s TFS výhodou.
* Orientace ve webových technologiích
* Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

* Zajímavou práci s využitím moderních technologií
* Stabilní zázemí silné společnosti
* Přátelský pracovní kolektiv
* Motivující mzdové ohodnocení
* Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
* Vysoká úroveň podnikové kultury
* Možnost osobního i kariérního rozvoje

Náplň práce

Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za vývoj aplikací v prostředí Vue.js nebo XAMARIN.
* Vývoj Front end aplikací založených na službách a integrační platformě WSO2
* Návrh UI a vizualizace návrhu.
* Vývoj a provoz unikátních softwarových řešení v oblasti automotive
* Podílení se na návrhu SW architektury

AAA Auto International a.s.

184 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Dolejš   734 872 294