Práce v Liberci - jistota v době krize - pouze 2 směny Liberec I - Staré Město

Plat: 24000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec I - Staré Město, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU vzdělání v technickém oboru
* zkušenost s montáží podmínkou
* orientace ve výkresové dokumentaci
* angličtina výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita

Nabízíme

* motivující mzdové ohodnocení
* náborový příspěvek 5 000 Kč
* nadstandardně placené přesčasy
* stravenky
* příspěvek na dopravu
* nástup ihned

Náplň práce

Montážník v čistých prostorech - všechno Vás naučíme.
* montáž jednotlivých komponentů dle výkresové dokumentace
* dodržování technologických postupů
* práce s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
* práce v čistém a bezprašném prostředí
* 8 hodinové směny - ranní/odpolední (Po - Pá)
* místo výkonu práce: Liberec- Janův Důl

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Kubová