Koordinátor s AJ Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* zkušenosti z provozu (výroba, sklady apod.)
* ochotu pracovat na dvě směny,
* SŠ vzdělání,
* AJ aktivně - denní komunikace se zaměstnanci, ČJ rodilý mluvčí,
* aktivní řidič (sk. B),
* samostatnost, rozhodnost a schopnost aktivně řešit vzniklé situace.

Nabízíme

* zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
* zajímavá mzda,
* mobilní telefon k soukromému užívání,
* 25 dnů dovolené,
* věrnostní bonusy.

Náplň práce

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni s praxí z výrobních provozů a dobrou znalostí anglického jazyka, aby nám pomohl s koordinací zaměstnanců přímo v provozu u našeho zákazníka. Práce na dvě směny.
Vaším úkolem bude:
* organizace práce našich zaměstnanců-cizinců ve dvousměnném provozu,
* plánování směn, komunikace s mistry,
* řešení běžných organizačních záležitostí - vysvětlení práce, organizace činnosti jednotlivých zaměstnanců, zaškolení,
* podpora pro zaměstnance v každodenních činnostech.

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Andrea Svěcená