Disponent námořních a leteckých přeprav- Pha, 35- 45 000 Kč Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do rodinného kolektivu hledáme nového člena na pozici disponent, kterého budou zajímat letecké a námořní přepravy. Jsme otevření juniorům s dopravní školou i ostříleným leteckým disponentům.
Lokalitou se jedná o logistická centra Jažlovice, Rudná, Horní Počernice, Tuchoměřice, Hostivice
!NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ!

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz
- budete odbavovat zásilky v leteckém a námořním importu/ exportu
- nemine Vás ani komunikace s klienty, handlingovými agenty, rejdaři a cargo společnostmi
- zajistíte celý případ od A do Z

Nabízíme

- nebudete se bát komunikace v anglickém jazyce
- máte zkušenosti jako disponent leteckých/ námořních přeprav NEBO máte vystudovanou dopravní školu a hledáte své první zaměstnání
- jste spolehlivý a rád/a se učíte nové věci

Náplň práce

- nebudete hladovět, protože dostanete stravenky
- budete odpočatí, protože Vás čeká 5 týdnů dovolené
- umožňujeme osobní i profesní růst
- máme rodinné prostředí
- a mnoho dalších benefitů

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427