Digital E2E Processes Delivery Specialist Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

*Znalost spotřebitelského úvěrování (produkt-proces) a alespoň první pracovní zkušenost s ním
*Znalost a zkušenost s Digital (product-proces), s digitální technologií
*Povědomí o projektovém řízení
*Znalost anglického jazyka
*Agilní, strukturované a analytické myšlení
*Proaktivní přístup (self-starter), akceptace změnového prostředí
*Dobré vyjadřovací a vyjednávací schopnosti, týmový přístup
*Schopnost hledat řešení
*Vnímání věcí očima zákazníka
*Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
*Uživatelskou znalost práce na PC, MS Office (vč. VISIO project)

Velkou výhodou jsou:

*Znalost bankovního příp. finančního prostředí, jejich systémů, produktů a procesů
*Digitální zkušenost z prostředí Consumer finance / Účast na digitální transformaci
*Uživatelská znalost JIRA, Confluence
*Zájem o data, digitální trendy, technická řešení
*Zkušenost s AI, Event triggered kampaněmi a produktovými nabídkami
*Zkušenost s ideací, prototypováním a zákaznickým testováním
*Cit pro obchodní příležitost, pro zákaznická řešení

Nabízíme

Na co se mohu těšit?

*Možnost být součástí velkého mezinárodního projektu naší banky
*Možnost změnit zažité věci a zavádět nové
*Možnost podílet se na definování jednoho z hlavních prodejních kanálů
*Nové výzvy, prostor pro seberealizaci a další osobní rozvoj
*Pohodový, dynamický tým a příjemné pracovní prostředí
*Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky, UniFlex kafeterie …)
*Výhodné podmínky našich bankovních produktů
*Bohaté slevy u firemních partnerů

Náplň práce

Unicredit rozhodl výrazně zainvestovat do transformace našich procesů a aplikací, kdy CZ,SK se staly prvními pilotním trhy v zavedení plně digitálního řešení včetně nových technologií v rámci skupiny.

Chceme se zbavit zbytečných papírů a procesních úkonů pomocí jejich úplné, E2E digitalizace, aby se lépe dýchalo nám a především našim klientům. Zároveň chceme díky nové digitální platformě pokrýt dosud chybějící prodejní kanály.

Digitalizace je v plném proudu a my hledáme posilu do týmu Consumer Finance – nadšeného, talentovaného odborníka se zaměřením na procesy spotřebitelského financování.

Co budu mít na starosti?

*Tvorbu a validaci nových procesů zaměřených na digitální prodej a schvalování úvěrových produktů
*Přípravu specifikace business požadavků a jejich management
*Účast na IT analýze, implementaci a testování požadovaných řešení
*Spolupráci, komunikaci, vyjednávání a koordinaci napříč organizací (lokálně, regionálně) a mezi produktovými E2E roomy při definici procesů a jejich úpravách
*Aktivní identifikaci příležitostí pro zlepšení procesního fungováníChallenge status quo a usilovat o dokonalé digitální řešení
*Podílet se na konfiguraci systémů a na tvorbě metodických postupů
*Dávat podněty na zlepšování metodiky změnového řízení

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková   602114315