Operátor/ka výroby-Automotiv- mzda od 25.400,-Kč +5.000Kč odměna Hranice

Plat: 25400 - 29600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hranice, Olomoucký
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost, spolehlivost
- Ochota pracovat na směny ( třísměnný - neptřetržitý)
- Výhodou praxe ve výrobě
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Náborový příspěvek 5.000Kč* vyplacen při splnění pracovního fondu
- Hlavní pracovní poměr
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti
- Mzda 25.400,-Kč - 29.600,-Kč hrubého vč. prémií a příplatků dle směnosti
- Třísměnný provoz, nepřetržitý provoz
- Nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% - 70%
- Další nadstandardní příplatky (práce v noci, odpolední směny, víkendy)
- Zajištěné ubytování
- Příspěvek na stavné
- 25 dní dovolené

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, specializujícího se na vývoj a výrobu těsnících profilů pro karosérie osobních vozů příjmeme pracovíky do výroby - Operátor/ka výroby.

Vhodné pro muže i ženy

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299