Montážní dělník (ce) / Operátor (ka) výroby Hradec Králové

Plat: 22000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

základní vzdělání
manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
není nutná praxe

Nabízíme

průměrná měsíční mzda 22.000 - 27.000 Kč bez přesčasů
13. mzda v závislosti na ekonomických výsledcích firmy
nadstandardní příplatky za přesčasy, víkendy, práci v odpolední a noční směně
bonus za odpracované roky
25 dnů dovolená
čisté a tiché pracovní prostředí
dotované závodní stravování, pro noční směny náhrada stravenkou
firemní akce (sportovní den, vánoční večírek...)

Náplň práce

ruční montáž malých komponentů elektromotorů s využitím poloautomatických strojů.
práce není fyzicky náročná
3sm provoz
práce vhodná i pro absolventy (praxe není nutná)

Etimos Human s.r.o.

161 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová