Administrativní pracovník (ozp) Kokory

Inzerát z úřadu práce (19765480772)
Plat: 11125 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kokory, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost Z + M Logistics, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník (ozp).

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
administrativní práci - jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod.

Požadujeme:
spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technikou, trestní rejstřík bez záznamu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: darina.mikova@zmgroup.cz

Místo výkonu práce: Z + M Logistics, spol. s r.o., pracoviště Pošta Partner Kokory okr. Přerov