Elektronik-Programáror PLC Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ/SŠ ELEKTRO VZDĚLÁNÍ

* ZÁKLADNÍ ZNALOST ELEKTROTECHNIKY, VYHLÁŠKA
Č. 50/1978 SB. §6

* DOBRÁ ORIENTACE V ELEKTROTECHNICKÝCH
SCHÉMATECH SE ZNALOSTÍ SPÍNACÍ A REGULAČNÍ
TECHNIKY

* ZÁKLADNÍ ZNALOSTI PROGRAMOVACÍCH ŘÍDÍCÍCH
SYSTÉMŮ SIMATIC S5/S7 A VIZUALIZAČNÍCH SYSTÉMŮ
SIEMENS A JINÉ HMI (HW/SW)

* ZÁKLADNÍ ZNALOST NJ (AJ) VÍTÁNA

* ZNALOST PRÁCE S JINÝMI ZAŘÍZENÍMI PLC, CNC STROJI,
KUKA ROBOT A REIS VÍTÁNA

Nabízíme

* ZAJÍMAVOU PRÁCI V NOVÉM MODERNÍM PROSTŘEDÍ

* ZÁZEMÍ SILNÉ PROSPERUJÍCÍ SPOLEČNOSTI

* VÝHODNÉ PLATOVÉ PODMÍNKY

* TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC

* 13. PLAT

* NÁSLEDNÁ PROFESNÍ ŠKOLENÍ

* ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ

* DALŠÍ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Náplň práce

* DIAGNOSTIKA A ODSTRAŇOVÁNÍ ZÁVAD ŘÍDÍCÍCH
SYSTÉMŮ, SNÍMAČŮ, VÝKONOVÝCH PRVKŮ A AKČNÍCH
ČLENŮ

* ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO A BEZPORUCHOVÉHO PROVOZU
VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

* PODPORA EXTERNÍCH FIREM PŘI INSTALACÍCH A
OPRAVÁCH TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

* OPTIMALIZACE CHODU TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927