Disponent / speditér – letecká a námořní kombinovaná přeprava Poděbrady

Lokalita pracoviště: Poděbrady, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti z oboru spedice podmínkou (námořní, letecká, kombinovaná spediční přeprava).
Tvorba nabídek, kalkulace.
Aktivní znalost AJ podmínkou.
Komunikace se zahraničím.
Ochota učit se nové věci.
Spolehlivost a pečlivost.
Uživatelská znalost práce na PC, MS Office.
SŠ/VŠ vzdělání.
ŘP sk. B.

Poznámka: Hledáme zkušenou a přirozeně lidsky jednající osobnost, se schopností naslouchat, rychle reagovat, uvažovat v souvislostech, s chutí pracovat a s aktivním přístupem k životu a světu. A samozřejmě s dovedností budovat pozitivní vztahy se svým okolím. Velký důraz tedy kromě jiného klademe i na osobnost uchazeče.

Nabízíme

Rodinné prostředí a perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého pracovního poměru.
Zázemí prosperující společnosti.
Férové a otevřené jednání.
Adekvátní mzdové podmínky.
Firemní benefity.
Nástup možný dohodou.

Náplň práce

Příjem a zpracování objednávek, tvorba cenových nabídek, kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav.
Optimalizace transportu, kompletace dokumentů.
Komunikace se zákazníky, partnery. Zákaznický servis.
Častá komunikace v angličtině se zákazníky a partnery z celého světa.
Sledování rentability.

ETHIC HR, s.r.o.

Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Roman Schmidt   +420 602 528 327