HR specialista - Praha-Západ

Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ve výčtu Vašich zkušeností by neměla chybět dobrá znalost angličtiny, zkušenosti s náborem zaměstnanců, vedením personální administrativy a employer brandingu.

Budete mít na starost mezinárodní projekty nebo také podklady pro mzdy. Jako zkušený personalista byste měl/a výborně ovládat zákoník práce.

Místo výkonu práce je Praha - Západ, poblíž letiště (vhodné pro kandidáty z Prahy 6 nebo Prahy 5, Kladna a okolí)
* Orientace v personalistice a zákoníku práce
* Středně pokročilou znalost anglického jazyka (Zvládnete pohovor v angličtině?)
* Zkušenosti s náborem zaměstnanců - bílé límečky
* ŘP sk. B - aktivní řidič (budete samostatně jezdit i na další pobočky)
* Administrativní zdatnost - budete spravovat data zaměstnanců nebo podklady pro mzdy

Nabízíme

- 25 dnů dovolené
- Stravenky
- Slevy a výhody u partnerů
- Příspěvek na penzijko
- Odměny za doporučení zaměstnanců
- Multisport karta
- Odměny za životní a pracovní úspěchy, narození dítěte, svatba, odchod do důchodu, výročí
- Občerstvení na pracovišti
- Termín nástupu dle dohody

Náplň práce

- Nábor zaměstnanců - bílé límečky (logistické pozice)
- Zodpovědnost za zajištění HR agendy - nástupní a výstupní dokumenty, BOZP, lékařské prohlídky, příprava pracovně-právních dokumentů
- budete připravovat podklady pro mzdy a spolupracovat s externím účetním
- Zapojíte se do projektů, budete přinášet nové nápady na zlepšení procesů.
- Poskytování poradenství manažerům v oblasti vztahů se zaměstnanci
- Pravidelný reporting vedení

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328