Vážič - Manipulant PPL Blučina

Lokalita pracoviště: Blučina, Jihomoravský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Manuální zručnost a fyzickou zdatnost.

* Trestní bezúhonnost.

* Ochotou přizpůsobit se proměnlivé pracovní době.

Nabízíme

* Jistotu výplatního termínu – naše mzdy máme vždy do 10. dne v měsíci na účtu.

* Jistotu pracovní smlouvy a zákonných nároků.

* Pracovní oděv.

* Možnost pracovat jen na odpolední směně.

* Dovolenou 5 týdnů.

* Stravenky v hodnotě 105 Kč.

Náplň práce

* Manipulace se zásilkami do 50 kg na přepravnících (vykládka, manipulace na vozíku, scannování, vážení, nakládka).

* Základní práce se skenerem.

* Práce na plný úvazek, možno pracovat i na 6 - 7 hodin.

* Nástup možný od července / srpna.

PPL CZ s.r.o.

251 01 Říčany - Jažlovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Slaný