SAP Operátor (m/ž) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro nás jsi ten pravý člověk pokud:

- Se na tebe dá spolehnout a pozor dáš i na detaily,
- Máš základní znalost SAP systému (není podmínkou, ale výhodou),
- V pohodě se domluvíš anglicky s našimi zahraničními zákazníky,
- Nedělá ti problém vstát od PC, když je potřeba fyzická kontrola materiálu :-)
- v pohodě se umíš domluvit s kolegy.

Nabízíme

Co Vám na oplátku nabídneme?

- Pomocnou ruku od zkušených kolegů,
- spolehlivě a pravidelně vyplácenou mzdu,
- 5 týdnů dovolené,
- služební notebook, telefon,
- benefitní systém Cafeterie,
- příspěvek na stravování,
- slevy u našich partnerů,
- po zapracování výhodné T-Mobile tarify a příspěvek na penzijní připojištění,
- zkušenosti z nadnárodní společnosti.

Náplň práce

Jak bude vypadat tvůj den?

- Administrativně budeš zajišťovat příjem a výdej materiálu,
- zajistíš jeho fyzickou kontrolu,
- postaráš se, aby v systémech správně seděla data,
- zkontroluješ proclení a potvrdíš doručení dodávky celnímu úřadu,
- dohlédneš, aby byla doprava zásilek organizovaná a správně vytěžovaná,
- budeš komunikovat s řidiči a starat se o jejich odbavení,
- starat se o systémové objednávky našich zákazníků,
- na starost budeš mít soulad pracoviště se standardy naší společnosti,
-budeš zpracovávat reporty a spolupracovat s kolegy ze skladu.

Jusda Europe s.r.o.

Staročernská 227
Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Irena Tomková    +420 733 593 497