Obsluha výrobní linky / Manipulant Český Těšín

Lokalita pracoviště: Český Těšín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- příležitost i pro nezkušené lidi a bez praxe ve výrobě
- stačí manuální zručnost a ochota pracovat na směny
- vhodné pro pro ženy a muže

Nabízíme

- práce na hlavní pracovní poměr
- hodinová mzda od 105,-Kč
- bonus za pracovní výkon až 4 000,-Kč
- docházkový bonus 1 500,-Kč
- roční bonus až 5 000,-Kč
- placená dovolená
- dotovaná strava
- zaškolení a zaučení
- možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu
- práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- práce blízko Vašeho bydliště
- pohodový kolektiv s přátelským přístupem

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !!!
V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ KONTAKTUJTE: Markéta Adamíková 725 905 198

Náplň práce

- manipulace s materiálem, obsluha výrobních strojů

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Adamíková   +420 725 905 198