Personální konzultant, koordinátor agenturních zaměstnanců Nový Jičín

Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• středoškolské vzdělání s maturitou
• zkušenost s prací s lidmi
• administrativní zdatnost, perfektní znalost práce na PC (zejména MS Excel)
• aktivní znalost polštiny (nepotřebujeme rodilého mluvčího, ale člověka, který se domluví)
• hledáme aktivní, komunikativní a pozitivní osobnost
• chuť do práce, hlavu otevřenou novým věcem
• hledáme osobnost odolnou, naše práce není vždy brnkačka
• řidičský průkaz sk. B a ochotu aktivně řídit

Nabízíme

PRO ROZŠÍŘENÍ NAŠICH TÝMŮ HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI PERSONÁLNÍ KONZULTANT, KOORDINÁTOR AGENTURNÍCH ZAMĚSTNANCŮ S POLŠTINOU.

MOŽNOST PRACOVAT NA KTERÉKOLIV Z NAŠICH POBOČEK: Nový Jičín, Ostrava, Český Těšín, Opava, Hranice

NABÍDNEME VÁM:
• zajímavé mzdové nastavení závislé na Vašich výkonech
• menší, velmi přátelský kolektiv, stabilní tým
• velký prostor pro seberealizaci i další vzdělávání
• notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
• služební auto k dispozici na pobočce
• firemní akce
• 20 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
• stravenky

Náplň práce

• vyhledávání kandidátů, příprava inzerce, hledání nových možností získávání kandidátů
• realizace pohovorů, testování kandidátů, podpisy smluv s kandidáty
• aktivní komunikace s přidělenými zaměstnanci i s klienty, o které budete pečovat
• organizace vstupních lékařských prohlídek
• práce v interním systému PAMICA
• zpracovávání podkladů pro mzdy
• reporting pro interní potřeby i potřeby daného klienta
• zajištění OOPP, evidence OOPP
• pravidelné návštěvy klienta, dle potřeb klienta aktivní účast na jeho pracovištích

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Zaťková   +420 601 188 107