Disponent leteckých přeprav, vhodné i pro absolventy Praha

Plat: 30000 - 37000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení šitá zákazníkům na míru, hledáme pro pobočku na Praze - západ vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pracovní pozici.
- minimálně SŠ vzdělání
- znalost anglického jazyku slovem i písmem
- orientace na přepravním trhu a znalost přepravních podmínek (Incoterms, IMO) výhodou
- alespoň roční praxe v oboru spedice a letecké přepravy
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- obchodní uvažování a schopnosti, orientace na zákazníka
- samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce

Nabízíme

Zázemí velké stabilní zahraniční společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Motivující finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (stravenky, benefitní poukázky, týden dovolené navíc, firemní akce, apod.)
Jistotu a perspektivní zaměstnání
Možnost na sobě pracovat po stránce profesní i osobnostní
Místo výkonu práce: Praha - západ

Náplň práce

- odbavování leteckých zásilek (dovoz / vývoz), vedení a zpracování jednotlivých obchodních případů v softwarovém systému společnosti
- zpracování cenových nabídek a úzká spolupráce s obchodním oddělením
- denní spolupráce a komunikace se zákazníky, zahraničními partnery
- kontrola správnosti dokladů
- zajišťování péče o stávající zákazníky v rámci běžného kontaktu
- zajišťování správnosti a včasnosti fakturace, kontrola přijatých faktur

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Vondruška