Automechanik PKW nebo LKW zápy, junioři vítáni Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Lokalita pracoviště: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste zkušený, nebo třeba čerstvý absolvent oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů? Zajímá Vás práce v automotiv a nevadí Vám dvousměnný provoz? Tak pojďte k nám opravovat auta či náklaďáky jako automechanik PKW nebo LKW.
- Zajistíte opravy a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry atp.)
- Budete provádět generální, záruční opravy a prohlídky
-Stanovíte diagnózy poruch ve spolupráci s diagnostikem
-Aktivně budete spolupracovat se zbytkem týmu- přijímací technik, mechanici...

Nabízíme

- Máte odborné vyučení v oboru automechanika nebo opraváře zemědělských stojů
- Máte praxi v oboru NEBO jste čerstvý absolvent
-Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost budete určitě potřebovat
-Řidičský průkaz skupiny B (C velkou výhodou)

Náplň práce

- Budete odpočatí, protože Vás čeká 5 týdnů dovolené
- Nebudete žíznit, protože tu máme dotované nápoje
- Zajistíme Vám odborná školení
- Dostanete zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
- Dostanete finanční dar při životních jubileích
- Odměňujeme i narození dítěte
- Odměníme Vás za léta u společnosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427