Konzultant/ka pro certifikace LEED/ BREEAM Praha 8

Plat: 33000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 8, Hlavní město Praha
Vloženo před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Absolvent SŠ nebo VŠ (ideálně stavebního zaměření - obor inteligentní budovy) - ZAŠKOLÍME
Znalost čtení stavebních výkresů
Orientace ve stavební fyzice
Software DesignBuilder, SketchUp, CAD - výhodou
MS Office (Word, Excel)
Znalost angličtiny - zvláště písemná forma (číst i psát)

Nabízíme

Zázemí zavedené, specializované firmy s výborným jménem na trhu
Příjemné a neformální prostředí
Kompletní zaškolení, zaučení
Zvyšování odbornosti
Velká míra seberealizace
Super finance a bonusy

Náplň práce

Spolupráce na návrzích environmentálně výjimečných budov.
Příprava dokumentací k jednotlivým aspektům šetrnosti budov a vedení administrace projektů.
Spolupráce s investory, architekty, projekčními týmy a vlastníky existujících budov.
Spolupráce na prestižních projektech v ČR i v zahraničí.

PRÁCE plus, s.r.o.

190 00, Praha 9, Vysočany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Kalvodová   +420 777 777 734