Technik zakázky – výstavba optických a elektrických sítí Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte technické vzdělání? Chcete být součástí nových technologických projektů? Jste absolvent a hledáte uplatnění ve velké společnosti s několikaletou působnostní na našem trhu? Tak čtěte dále!

Co u nás budete dělat? Vaším úkolem bude technické řízení, montáž a koordinace prací na zakázkách výstavby sítě elektronických komunikací (zpočátku pod dohledem stavbyvedoucího). Tzn. dohled nad provedenými pracemi, řízení subdodavatelských firem, montážní činnost na technologiích, kontrola jakosti dodaného materiálu, vedení stavebního deníku a reporting.

Co k tomu potřebujete?
• Vzdělání technického směru (telekomunikace či elektrotechnické vzdělání je výhodou).
• Dosavadní zkušenosti v oblasti telekomunikací, elektrotechniky, stavebnictví nebo příbuzného technického oboru jsou výhodou.
• Pracovat s PC (MS Office, email).
• Řidičský průkaz sk. B.
• Ochotu cestovat v Praze a okolí.
• Zájem a aktivní přístup.
• Organizační schopnosti a logické uvažování.

A co u nás najdete?
• Samostatnou a odpovědnou práci na zajímavých projektech.
• Nabízíme ubytování pro mimopražské.
• Práci v týmu lidí, kteří jsou připravení pomoci (zaškolíme vás a kdykoliv budete potřebovat, můžete si přijít pro radu - dveře jsou otevřené).
• Pokud přijdete s novými nápady na zlepšení, určitě u nás nezapadnou.
• Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).
• Vše potřebné pro práci (mobil, notebook, služební auto i k soukromému užívání…).
• Budete moci využít firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno, příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance a další

Máte zájem podílet se na našich projektech? Pošlete mi svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by Vám tato pozice vyhovovala. Nebo se podívám po jiné možnosti v naší skupině společností ELTODO.

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová