Prodejce nábytku (České Budějovice)

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita)
• praxe v prodeji uvedeného sortimentu výhodou
• znalost práce s PC
• orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
• komunikativnost a příjemné vystupování
• flexibilita
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:
• zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
• motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování
• zaměstnanecké výhody
• důkladné zaškolení
• další odborná školení
• možnost profesního růstu
• stravenky v hodnotě 110 Kč
• týden dovolené navíc nad zákonný rámec

Náplň práce

Náplň práce:
• odborné poradenství zákazníkovi
• navrhování a plánování nábytkových sestav
• zajištění a péče o výstavu zboží
• ochotu učit se novým věcem
• uzavírání kupních smluv, zodpovědnost za jejich správnost
• zodpovědnost za pořádek ve svěřené části prodejny a ve svém sortimentu

ASKO - NÁBYTEK, spol.s r.o.

Praha 10 - Štěrboholy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marcela Hlavová