Programátor aplikačního SW pro výrobní informační systémy Praha

Plat: 70000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jako programátor budete rozvíjet stávající SW v prostředí Delphi, budete integrovat s jinými informačními systémy, instalovat, testovat, oživovat a uvádět SW systémy do provozu interně, ale i u zákazníka. Budete podporovat zákazníky, školit je a navrhovat koncepci pro vývoj aplikačního SW.
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Adekvátní finanční ohodnocení
Výborného šéfa
Příjemné pracovní prostředí
Flexibilní pracovní dobu
Možnost home office
5 týdnů dovolené
Stravenky

Náplň práce

SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
Znalost programování v prostředí Object Pascal (Embaracadero Delphi) případně i Java, .NET
Základní znalost správy sítě a komunikačních protokolů (TCP/IP)
Znalost klientských i serverových systémů Microsoft a virtualizačních platforem
Znalost SQL, orientace v prostředí databází MS SQL, Oracle, Firebird
Základní znalost AJ
Proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita, schopnost učit se novým věcem / postupům
Řidičský průkaz skupiny B

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271