Procesní inženýr Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ strojní
pokročilá AJ podmínkou
praxe na pozici technologa ve strojní firmě min 5let
znalost MS Office, CAD
technický rozhled
znalost ISO systému pro automobilový průmysl
proaktivní, komunikativní, zodpovědný

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé? Nevadí, i tak si váš životopis rádi projdeme. Díky propracovanému systému vstupního školení vás vše potřebné doučíme.

Nabízíme

Nabízíme zaškolení zkušeným nadřízeným. Je pro vás důležitý osobní rozvoj i možnost dalšího odborného růstu? U nás to všechno najdete. Nebudete se u nás nudit; široká agenda činností pro každý den. U nás se setkáte s korporátem, který má lidský rozměr a fungují tu přátelské a korektní vztahy.

Benefity
Příspěvek na dopravu již od 600,-Kč
5 týdnů dovolené po 1 roce
Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
Bonus za extra směnu = 500,-Kč
Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
Odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč
Zlevněné volání po 1 roce
Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
Sleva na dovolenou od CK Čedok
Sleva na Paddleboard aktivity

Odměny
Zlepšovací návrh, tzv. kaizen
Nalezení defektu či závady, tzv. Golden Eye

Náplň práce

Práce pro zodpovědného procesního inženýra

KYB Manufacturing Czech s.r.o.

530 06 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Luboš Svoboda   730184422