Referent skladu náhradních dílů Praha - Stodůlky

Plat: 32000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha - Stodůlky, Středočeský
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU / SŠ vzdělání
• znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook - uživatelská
• ŘP skupiny B
• znalost AJ/NJ - vítána
• ochotu učit se novým věcem
• pracovní nasazení
• fyzickou zdatnost
• praxe s VZV - je předností, ne podmínkou

Nabízíme

• práci na HPP
• stabilní zázemí české společnosti s více než 25tiletou historií
• práci v mladém kolektivu
• mzdové ohodnocení 32 000 - 42 000,-
• po zapracování odměny za dosažené výkony
• bonusy/prémie, firemní akce

Místo práce: Praha - Stodůlky

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: holbova@hesti.cz

Platnost inzerátu končí 2. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost HESTI, spol. s r.o. s více než 25ti letou tradicí, zabývající se prodejem, servisem a výrobou nákladních vozidel a návěsů. Mají širokou síť po celé ČR a jsou největší v tomto oboru.

Více informací o společnosti naleznete na https://www.hesti.cz/.

Náplň práce:
• nákup a prodej náhradních dílů
• řešení poptávek, nabídek a objednávek
• komunikace s dodavateli a odběrateli
• příjem zboží, řešení reklamací, zajištění přepravy
• příjem a výdej skladových položek

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka