Produktový specialista–fyziologie vhodné i pro absolventy Praha

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je distribuční společnost zaměřená na prodej špičkových produktů zahraničních výrobců a poskytování služeb v oblasti „life science“, ale i na vlastní výzkum a vývoj. Na trhu v České republice, Slovensku a Maďarsku působí již od roku 1997, mezi její klienty patří významná vědecká pracoviště Akademie věd České republiky, univerzity, nemocnice a ostatní farmaceutické a biomedicínské společnosti.
VŠ - biologický směr
Znalost angličtiny (školení v zahraničí, komunikace se zahraničními dodavateli).
Praxe s fyziologií a práce s laboratorními zvířaty ideálně
Řidičské oprávnění sk. B, chuť cestovat.
Obchodní duch

Nabízíme

Perspektivní práci v příjemném kolektivu s výborným ohodnocením.
Zázemí a zkušenosti.
Odborný růst a školení u dodavatelů.
Auto, notebook, mobilní telefon.
Adekvátní finanční ohodnocení

Náplň práce

Budete zodpovědní za prodej a aplikační podporu špičkových zařízení známých výrobců v oblasti fyziologie a behaviorálního výzkumu
Budete instalovat nové přístroje, školit obsluhu zařízení a následně poskytovat aplikační podporu. Budete navštěvovat zajímavá pracoviště a setkávat se špičkovými a respektovanými vědeckými kapacitami.
Budete se starat o své zákazníky a dlouhodobě s nimi spolupracovat na řešení a realizaci jejich požadavků.
Budete spolupracovat s logistickým oddělením a samostatně si koordinovat instalaci nových přístrojů.

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271